Majid.Nejati

بنیان گذار سایت Irantsd.com
 • تعداد ارسال ها

  979
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Majid.Nejati در 8 مهر 1396

Majid.Nejati یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

200 عالی

درباره Majid.Nejati

 • درجه
  مسئول کمیته انفورماتیک تانگ سودو ایران
 • تاریخ تولد 6 مهر 774
 1. استاد محمد علی بیات سعدی بعنوان مسئول کمیته همگانی و امور استانها منصوب شد. طی ابلاغی از سوی استاد سهراب زاده ریاست تانگ سودو کشور استاد محمدعلی بیات سعدی نماینده تانگ سودو استان فارس با حفظ سمت بعنوان مسئول کمیته همگانی و امور استانها معرفی و منصوب شد. در بخشی از حکم ایشان آمده است نظر به تعهد و تجربیات ارزنده شما در ورزشهای کره ای و همچنین تلاشهای بی دریغ جنابعالی در راه رشد و توسعه همگانی هنر رزمی تانگ سودو به مدت یکسال بعنوان مسئول کمیته همگانی و امور استانها منصوب می گردید.
 2. من به این باور رسیده ام که یک معلم پرورش دهنده روح و جسم بزرگ است بنده این روز را به همه اساتید و مربیان هنر رزمی تانگ سودو و معلمان واقعی سرزمینم تبریک می گویم. امیدوارم همیشه سلامت، تندرست و موفق باشند. تانگ سو!!
 3. هفتاد دو پنجمین سالگرد مودوکوان با حضور استاد بزرگ هوانگ فرزند استاد فقید هوانگ کی بنیانگذار مودوکوان و اساتید ارشد رشته های تانگ سودو و سوباک دو در مورخ 26 الی 28 اکتبر 2020 میلادی در شهر سئول کره جنوبی برگزار می گردد. پیش بینی می شود جمعیت بزرگی از خانواده مودوکوان از سراسر جهان در این جشن حضور خواهند داشت.
 4. پنجمین دوره مسابقات قهرمانی تانگ سودو کشور به میزبانی جزیره قشم در مورخ ۱۶ و ۱۷ اسفندماه ۹۷ ❇پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک رزمی تانگ سودو جهت تشکیل تیم منتخب تانگ سودو کشور و حضور در رویدادهای بین المللی آینده طبق هماهنگی با فدراسیون ورزشهای رزمی و هیات ورزشهای رزمی استان، اداره ورزش و جوانان قشم در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان دربخش های مبارزه-دفاع شخصی- سلاح های سرد در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ در سالن تختی اداره ورزش قشم برگزار می گردد.
 5. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 6. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 7. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 8. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 9. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 10. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 11. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 12. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 13. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 14. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد

 15. © کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد